26ο Τουρνουά Τένις 2017

Με συμμετοχή 202 ατόμων, πραγματοποιήθηκε το 26ο Τουρνουά Τένις Κολλεγίου στις αθλητικές εγκαταστάσεις της Κάντζας και του Ψυχικού, που διοργάνωσε το Τμήμα Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού από 23 Οκτωβρίου έως και 4 Νοεμβρίου 2017. Την Κυριακή, 4 Νοεμβρίου 2017, πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση της απονομής των επάθλων στους νικητές και στις νικήτριες όλων των κατηγοριών. Tην τελετή απονομής επάθλων τίμησαν με την παρουσία τους μέλη της Αθλητικής Συμβουλευτικής Επιτροπής, μέλη του Σωματείου του Ε.Ε.Ι., οι προπονητές και καθηγητές Φυσικής Αγωγής, γονείς και φίλοι όσων αγωνίστηκαν. 

  

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

ΜΑΘΗΤΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 

1ος Καλλιντέρης Ιωάννης

2ος Παπανδρέου Παναγιώτης

3οι Παπανδρέου Ιωάννης – Ποδαρόπουλος Νικόλαος

 

ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 

1η Κύρκου Αγλαΐα

2η Καμπάνη Φαίδρα

3ες Πατέρα Καλλιόπη – Πατέρα Ειρήνη

 

ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

 

1ος Γεωργόπουλος Φίλιππος

2ος Λυμπέρης Άρης

3οι  Στεφανίδης Αριστείδης –  Χαϊδεμένος Γιώργος

 

ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

 

1η Νίκολη Νικόλ

2η Ζήβα Ναταλία

3ες Βασιλείου Έλλη – Αισώπου Μαρία

 

ΜΑΘΗΤΕΣ ΛΥΚΕΙΟΥ

 

1ος Καζαντζής Γεράσιμος

2ος Διαμαντίδης Διαμαντής

3οι Ευσταθίου Άγγελος – Τσάλλας Ιωάννης

 

ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΛΥΚΕΙΟΥ

1η Κούλα Ισμήνη

2η Μάρκο Άνναμπελλ

3η Αδαμοπούλου Αναστασία

 

ΑΠΛΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18+

1η Τσαούτου Κατερίνα

2η Γιαννιώτη Πέννυ

3ες  Βεντούρη Αμαρυλλίς – Ζήβα Χριστιάννα

 

ΑΠΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 18 – 39

1ος

2ος

3οι Κωστάκης Γιώργος – Τακβοριάν Στέφαν

 

ΑΠΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40 – 49

1ος Βουτσάς Θεόδωρος

2ος Ζαβολέας Γιώργος

3οι Αθανασιάδης Κωνσταντίνος – Κανόνης Γρηγόρης

 

ΑΠΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 50+

1ος Κισέογλου Ζακ

2ος Μανέλλης Στέφανος

3οι Σάκουλας Παναγιώτης – Νικόπουλος Γιώργος

 

ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ - ΛΥΚΕΙΟΥ

1οι Καζαντζής Γεράσιμος – Θήλυζας Γιώργος

2οι Χαϊδεμένος Γιώργος – Στεργίου Ιωάννης

3οι Δημητριάδης Δημήτρης /  Στεφανίδης Αριστείδης – Κουτσουμπός Κυριάκος / Κυβερνήτης Κωνσταντίνος

 

ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ 18+

1οι

2οι

3οι Νικόπουλος Γιώργος / Μανέλλης Στέφανος – Κόντος Παναγιώτης / Καλοφωλιάς Γιώργος

 

ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ Γονέας – Μαθητής

1οι Γεωργόπουλος Κωνσταντίνος / Γεωργόπουλος Φίλιππος

2οι Σκαρλατίδης Αλέξανδρος / Σκαρλατίδης Ιάσωνας

3οι Παπανδρέου Χρήστος / Παπανδρέου Παναγιώτης – Αναγνώστου Δημήτρης / Αναγνώστου Λευτέρης

 

ΔΙΠΛΑ ΜΙΚΤΑ

1οι Τσαούτου Κατερίνα / Καζαντζής Μιχάλης

2οι Ιωαννίδη Ντόρα / Πίττας Αριστείδης

3οι Γιόκαρη Αντιγόνη / Αρανίτης Αναστάσιος – Κερτσικώφ Μελίνα / Αναγνώστου Λευτέρης