24o Τουρνουά Τένις 2014

Με συμμετοχή 206 ατόμων, πραγματοποιήθηκε το 24ο Τουρνουά Τένις Κολλεγίου στις αθλητικές εγκαταστάσεις της Κάντζας και  του Ψυχικού, που διοργάνωσε το Τμήμα Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού από 11 Οκτωβρίου έως και 23 Νοεμβρίου 2014. 

 

Την Κυριακή, 23 Νοεμβρίου 2014, πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση της απονομής των επάθλων στους νικητές και στις νικήτριες όλων των κατηγοριών.

 

Την τελετή απονομής επάθλων τίμησαν με την παρουσία τους μέλη του Δ.Σ., μέλη της Αθλητικής Συμβουλευτικής Επιτροπής, οι προπονητές και καθηγητές Φυσικής Αγωγής, γονείς και φίλοι όσων αγωνίστηκαν. 

  

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

ΜΑΘΗΤΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

1ος Γεωργόπουλος Φίλιππος - Φώτης

2ος Λυμπέρης Άρης

3οι Χαίδεμένος Γιώργος – Στεφανίδης Αριστείδης

 

ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

1η Μπίλλη Μαργαρίτα

2η Μητσοτάκη Δάφνη

3ες Κυβερνήτη Νάγια – Νίκα Νταίζη

 

ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

1ος Καζαντζής Γεράσιμος

2ος Στρούμπος Νίκος

3οι Αλεξόπουλος Χρήστος – Βρανάς Γιάννος

 

ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

1η Δεληγιάννη Έλλη

2η Κούλα Ισμήνη

3ες Κρητικού Αγάπη – Γεωργιάδη Αφροδίτη

 

ΜΑΘΗΤΕΣ ΛΥΚΕΙΟΥ

1ος Καζαντζής Μιχάλης

2ος Διαμαντόπουλος Γιώργος

3οι Καλαμωτουσάκης Γιώργος – Φρισήρας Στέφανος

 

ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΛΥΚΕΙΟΥ

1η Πετρίδου Ηλέκτρα

2η Μητσοτάκη Σοφία

3η Λαγκαδιανού Κλειώ – Τσέλου Αθανασία

 

ΑΠΛΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18+

1η Τσαούτου Κατερίνα

2η Πρεζάνη Αγγελική

3η  Μαρουδή-Ντέρου Ειρήνη – Πριοβόλου Τζένη

 

ΑΠΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 18 – 39

1ος Παπαδόπουλος Σέργιος

2ος Σκούρος Φοίβος

3οι Βουτσάς Θεόδωρος – Ζαβολέας Γιώργος

 

ΑΠΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40 – 49

1ος Βουτσάς Θεόδωρος

2ος Αθανασιάδης Κωνσταντίνος

3οι Βαρότσης Μάριος – Ζαβολέας Γιώργος

 

ΑΠΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 50+

1ος Μουσάς Νίκος

2ος Σάκκουλας Παναγιώτης

3οι Μπαράκος Χρήστος – Γεωργόπουλος Κωνσταντίνος

 

ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ - ΛΥΚΕΙΟΥ

1οι Ιωαννίδης Νίκος – Βρανάς Θεμιστοκλής

2οι Ιωαννίδης Πέτρος – Βρανάς Ιωάννης

3οι Γούσιας Ανδρέας / Μουσάς Δημοσθένης  – Καζαντζής Μιχάλης / Καζαντζής Γεράσιμος

 

ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ 18+

1οι Ζαχμανίδης Γιάννης / Παπαδόπουλος Σέργιος

2οι Κρεμύδας Πάνος / Παύλου Σπύρος

3οι Κόντος Παναγιώτης / Καλοφωλιάς Γεώργιος – Βουτσάς Θεόδωρος / Σαραντόπουλος Γιάννης

 

ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ Γονέας – Μαθητής

1οι Μπαράκος Χρήστος / Μπαράκος Ανδρέας

2οι Γούσιας Ηρακλής / Γούσιας Ανδρέας

3οι Λυμπέρης Αντώνης / Λυμπέρης Άρης  – Μουσάς Νίκος / Μουσάς Δημοσθένης

 

ΔΙΠΛΑ ΜΙΚΤΑ

1οι Τσαούτου Κατερίνα / Καζαντζής Μιχάλης

2οι Μεγαγιάννη Κωνσταντίνα / Μεγαγιάννης Γιάννης

3οι Αμπαριώτη Φοίβη / Παπαδόπουλος Σέργιος – Μητσοτάκη Σοφία / Σκούρος Φοίβος

 

Σχετικές Σελίδες