25o Τουρνουά Τένις 2015

Με συμμετοχή 187 ατόμων, πραγματοποιήθηκε το 25ο Τουρνουά Τένις Κολλεγίου στις αθλητικές εγκαταστάσεις της Κάντζας και  του Ψυχικού, που διοργάνωσε το Τμήμα Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού από 17 Οκτωβρίου έως και 22 Νοεμβρίου 2015. 

                          

Την Κυριακή, 22 Νοεμβρίου 2015, πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση της απονομής των επάθλων και κλήρωση δώρων στους νικητές και στις νικήτριες όλων των κατηγοριών.

 

Την τελετή απονομής επάθλων τίμησαν με την παρουσία τους μέλη της Αθλητικής Συμβουλευτικής Επιτροπής, οι προπονητές και καθηγητές Φυσικής Αγωγής, γονείς και φίλοι όσων αγωνίστηκαν. 

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

ΜΑΘΗΤΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

1ος Λυμπέρης Άρης-Παναγιώτης

2ος Χαίδεμένος Γιώργος

3οι Κριεζής Αντώνης – Στεφανίδης Αριστείδης

 

ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

1η Κυβερνήτη Νάγια

2η Ζήβα Ναταλία

3ες Νίκολη Νικόλ – Πολυχρονοπούλου Ναταλία

 

ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

1ος Καζαντζής Γεράσιμος

2ος Γεωργόπουλος Φίλιππος

3οι Θήλυζας Γιώργος – Πατρίκιος Νικόλαος

 

ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

1η Βρύζα Δάφνη

2η Κούλα Ισμήνη

3ες Ζαδέλη Δανάη-Ιωάννα – Κερτσικώφ Μελίνα

 

ΜΑΘΗΤΕΣ ΛΥΚΕΙΟΥ

1ος Φρισήρας Στέφανος

2ος Μουσάς Δημοσθένης

3οι Λυμπέρης Αλέξανδρος – Στρούμπος-Καλεντερίδης Νίκος

 

ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΛΥΚΕΙΟΥ

1η Γεωργαντή Μαριάννα

2η Βουγά Άρτεμις

3ες Αναγνώστου Κατερίνα – Δεληγιάννη Ελεονώρα

 

ΑΠΛΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18+

1η Τσαούτου Κατερίνα

2η Γιαννιώτη Πέννυ

3ες  Παπαχατζή Λουκία – Ζεντέλη Λίλη

 

ΑΠΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 18 – 39

1ος Παπαδόπουλος Σέργιος

2ος Καζαντζής Μιχάλης

3οι Βουτσάς Θεόδωρος – Κρεμύδας Πάνος

 

ΑΠΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40 – 49

1ος Αθανασιάδης Κωνσταντίνος

2ος Καζαντζής Άκης

3οι Βουτσάς Θεόδωρος – Σαραντόπουλος Ιωάννης

 

ΑΠΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 50+

1ος Μπαλουτάς Κωνσταντίνος

2ος Σάκκουλας Παναγιώτης

3οι Νικόπουλος Γιώργος – Ριζόπουλος Γιώργος

 

ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ - ΛΥΚΕΙΟΥ

1οι Ιωαννίδης Νίκος – Ιωαννίδης Πέτρος

2οι Καζαντζής Γεράσιμος – Θήλυζας Γιώργος

3οι Στρούμπος-Καλεντερίδης Νίκος / Σταυρόπουλος Γιώργος – Λυμπέρης Αλέξανδρος / Τσουβελεκάκης Σπύρος

 

ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ 18+

1οι Μηναϊδης Γιάννης / Παπαδόπουλος Σέργιος

2οι Καζαντζής Μιχάλης / Καζαντζής Μιχάλης

3οι Βουτσάς Θεόδωρος / Σαραντόπουλος Γιάννης – Αθανασιάδης Κωνσταντίνος / Ζαβολέας Γιώργος

 

ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ Γονέας – Μαθητής

1οι Μουσάς Νίκος / Μουσάς Δημοσθένης

2οι Λυμπέρης Αντώνης / Λυμπέρης Άρης - Παναγιώτης

3οι Κυβερνήτης Χρήστος / Κυβερνήτης Κωνσταντίνος – Γεωργόπουλος Κωνσταντίνος / Γεωργόπουλος Φίλιππος

 

ΔΙΠΛΑ ΜΙΚΤΑ

1οι Τσαούτου Κατερίνα / Καζαντζής Μιχάλης

2οι Βουγά Άρτεμις / Ιωαννίδης Πέτρος

3οι Πριόβολου Τζένη / Βουτσάς Θεόδωρος – Κορακιανίτη Αλεξάνδρα / Πίττας Αριστείδης